RENAULT MEGANE

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: motorjára semmi rosszat nem irnak ahogy láttam,csak hogy keveset fogyaszt (1.5dci)és jól megy. hát addig örüljön az ember ameddig megy,porlasztok+szivattyú a kategoria legkényesebbjeit ebbe tervezték a renault gyárba.a gázolaj összetéte,tisztasága mindene első osztályu kell legyen,különben jöhet a csere.100-200ezer bontott cuccokból is,hiába fogyaszt keveset rögtön,ha alkatrészre költöd a különbséget. hasonlitás pdtdi bora 400ezer van nekem benne és bármikor legyorsúlja az 1.5dci-t ami fél literrel fogyaszt kevesebbet mint a pdtdi, ugyanugy vezetve.és ezen az oldalon is azt olvastam h a pdtdi-kre irják h probléma van velük,zajosak stb. hát én 200ezret beletettem3év alatt,olaj+szijcserek ennyi,ja egyszer volt lendkerék csere,de se turbó se hengerfej semmi baja.szereti a nem laboratoriumba átvizsgált gázolajat is nem ugy mint a megane dci,ami 5liter körül iszik a pd meg 5.5!csak ennyit akartam ne higgye senki h olyan nagyszám a dci motor a pd meg"szar",sokkal jobb.renault még annyit a kormányzárja is egyszer megbolondult,és persze a kártyás+nyomogombos marhaságnak köszönhetően ,nem engedte beinditani se a computer.20 000km alatt többet bosszantott mint a pdtdi 200 000 km alattLerobbanás oka: motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 200000 Ft.