VOLKSWAGEN JETTA II

Szeretem a típust,és ha újonnan vásárolhatnék ugyanilyen kevés alkatrészből felépülő,és MEGBÍZHATÓ MINŐSÉGben gyártott VW személygépkocsit,csakis akkor ballagok be az autószalonba! Addig inkább párévente teljesen regenerálom(-tatom) a most meglévőt,és egy-két fohász keretében ülök a volán mögé,hogy ne lopják el,és ne törjék darabokra a lúzerek...

Születési éve: 1975

Neme: no

Meghibásodás leírása: Tervszerű megelőző karbantartást végezve-végeztetve,egyetlen alkalommal sem hagyott az út szélén!!! Egy vezérmű csere alkatrészára 10ezer forint alatt van,még márkás megbízható alkatrészekkel is! féktárcsa párban 3500Ft,a betét szintén....stbLerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: AZ AUTÓ DIESEL!!!! A rendszer nem kínálta fel ezt a lehetőséget,de 5sebesség,GL felszereltség 91es évjárat,zöld "hővédő" üvegezés,hibátlan kárpitok,és szinte kopásmentes kormány! Nagy csomagtér, EREDETI FÉNYEZÉS!!!! könyöklő VALÓS kilométer, második tulaj vagyok!!! 200000 kilométernél a teljes futómű alkatrészeit (az ÖSSZES gumiharang, silent, gömbfej, féltengelycsukló, lengéscsillapító, kerékagycsapágy) egyszerre kicseréltem,ÚJ megbízható minőségű alkatrészekre. Igaz...még nem kellett volna mindent cserélni,de így elértem azt,hogy nincs meglepetéshiba,és nemkevés kedvezményt kaptam az üzletben!!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 67000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Legalább 200 "ócska" elnyűtt legalább egymillió kilométert futott JETTÁt megnéztem,mire ezt az autót megtaláltam! Sokba került volna mindez,ha más szakmában dolgoztam volna,de egy kis szerencse sosem árt! 1tulaj, sokadik autó a családban, GARÁZSBÓL, újszerű téli-nyári garnitúra, hibátlan (ROZSDAMENTES!!) szerkezeti állapot, EREDETI FÉNY, kopásmentes kormány!!!!!!!!!!! RÉSZLETESEBBEN: "http://nepitelet.hu/autok/volkswagen/jetta_1984/jo_allapotu_autot_kell_venni_vagy_fel_kell_ujitani/"