RENAULT R 19

A 13 éves kocsik közt az R19-es formaterve tetszik a legjobban (Golf, Astra, 3-as BMW ...) de nem csak a formaterve tetszik hanem a hozzá viszzonyított ár. Kellet rá költeni de ezt tudtam mikor megvettem. Az autó tetszik úgy ahogy van. lehetne jobb is de nekem megfelel. Nincs olyan dolog ami nem tetszik. Az autó úgy jó ahogy van.

Születési éve: 1989

Meghibásodás leírása: Az autó Renaultokhoz képes eléggé jó. Miútán ráköltöttem 100.000 Ft ot (kuplung csere, xenon, szervó, önindító gömbfejcsere + sárvédőívek cseréje ) az aútó megy. Nem ráz nem szitál jól megy. Egy 13 éves autóhoz képes nagyon jól megy és még fog is vagy 10-15 évig. Lehet hogy többet kell rá költeni, de már nem mai darab. Mikor megvettem ezt tudtam viszont, olcsobbak az alkatrészek mint a fiatalabb autókhoz. Az eggyik barátomé volt a kocsi és 4 éve én szervízeltem, ezért vettem meg.Lerobbanás oka: futómű / fékLeírás: A hűtsó dobfékeknél a rugó elpattant és befogott a fék. Helyben nem tudtam megcsinálni mert szét kelett szedni, de otthon már másnap kész volt az autó.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 1000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Ilyen hibáhja nem volt a kocsinak.