BMW 5-ÖS SOROZAT

Nagyon szeretem az autómat kényelmes, jól vezethető és dinamikus, nagyon jól szól benne a hifi, jó a concert hall, jó a hangszigetelése, kényelmes a ki-be szállás az autóból, jó a beépített telefon, jól kezelhető a navigácó rendszeresen frissithető és pontos. A bizalmam viszont az autómata váltó meghibásodása után egy kicsit megrendült és költségesebb javítások 190 ekm után jelentkeztek.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: A váltóban a konverter eltört 192 eKm, túrbó csere 198 eKm, 6 évesen több helyen rozsdásodás jelent meg a garancia 2 hónappal járt le, az autó bizonyos időközönként lemerül, vízpumpa elromlott 202 eKm, 205 eKm klíma fokozat szabályozója elromlott,Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Érdekes, hogy az összes drága alkatrész ami meghibásodott Francia gyártmány gyárilag, váltó, turbó, vízpumpa.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 800000 Ft. Leírás: A váltó meghibásodását már jelezte az autó 1000 km-el előtte apró rángatásokkal csak nem tulajdonítottam rá figyelmet, 192 eKm -nél Horvátországban egy szigeten tört el a konverter, szerencsére megtudtam, hogy safty fokozatban ilyenkor is működik 3 -as fokozatban de csak előre menet, javítás Horvátországban, Splitben. SZERNECSÉRE JÓ SZAKSZERVÍZBEN !!! HAZAHOZATAL CSAK kb: 300.000 Ft körül lett volna

Visszatérő hiba leírása: Az autó néha lemerül még mindig nem tudjuk miért, töltés, akksi jó minden értéke bemérve, 3 év alatt 2 akksit cseréltem, jelenleg is márka szervízbe viszem most már remélem megoldódik. Télen a fűtésnél a nem mindig a beállított fűtésnek megfelelően fűt, valamikor hidegebbet fúj be még nem oldódott meg, bár remélem ha a fűtés fésűt kicseréltetem ez is megoldódik. (termosztátok cserélve vannak