VOLKSWAGEN GOLF II

nagyon takarekos dinamikus idotallo motor (a dinamikus jellemzon most egy ket "arc" biztos rohog de ezen egy uj olaszban cserelt turbo volt ami nagyobbat nyomott a kelletenel szerintem mert egy ket arcoskodo suzukist siman allva hagytam de amugy is eleg jol mennek)a kasznyi ha nem lett elhanyagolva nagyon jol birla talan a legjobban az autok kozott .egy dolgot nem szerettem hogy ha a turbo dolgozott hatalmas fustot produkalt maga mogott de a fogyasztason soha nem lehetett eszre venni SOHA NEM VOLT TALAN NEM IS LESZ JOBB AUTOM

Születési éve:

Meghibásodás leírása: mivel csaladbol vettem felujitott motorral(szegeny olasz auto volt)motorikusan abszolut semmi baja nem volt olajfogyasztas 7000 en szinte semmi de egyszer a Vaci uton Pesten a kuplung tarcsa rugoi kihullottak ami golf betegseg (nem mondom ill irom hogy hol gyartottak made in italy)es vontatni kellet tehat ha alapjaraton nagyon zorog kikell cserelni mert elobb utobb ki esnek a rugok(sokan azt hiszik kinyomo csapagy de ebben nincs ilyen) de azonkivul semmi sohaLerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: mivel csaladbol vettem felujitott motorral(szegeny olasz auto volt)motorikusan abszolut semmi baja nem volt olajfogyasztas 7000 en szinte semmi de egyszer a Vaci uton Pesten a kuplung tarcsa rugoi kihullottak ami golf betegseg (nem mondom ill irom hogy hol gyartottak made in italy)es vontatni kellet tehat ha alapjaraton nagyon zorog kikell cserelni mert elobb utobb ki esnek a rugok(sokan azt hiszik kinyomo csapagy de ebben nincs ilyen) de azonkivul semmi soha

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 8000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: a legjobb legprecizebb golfok a kettesek jo szerelni(mar ha kell) egyszeru akinek volt az tudja es szeteti mindorokke