MITSUBISHI COLT

Az autó külseje fogott meg - bár a következő széria tetszett jobban, amit 1996-tól gyártottak - de ez is nagyon dögös. Főleg, hogy egy ritka, türkizmetál színűre sikerült szert tennem. Az első alkalommal, amint beültem, az az érzés fogott el, hogy nem kell megszokni, olyan volt, mintha rám szabták volna az autót. Valószínűleg azért, mert alacsony, sportos, a csapott hátulja miatt pedig borzasztóan - nők számára is - könnyen vezethető, parkolható. Egyszerűen imádtam. Ment ha kellett, bár akkor "evett" is rendesen. Tökéletesen irányítható volt, más autókkal ellentétben sosem éreztem azt, hogy nem áll teljesen az "uralmam" alatt. Ha mernék, újra ilyet vennék, de sajnos nehéz már belőle olyanra találni, ami nincs "széthajtva". Az eladás is ezért volt szükséges, mert kiderült, hogy teljes motorfelújításra lenne szüksége, és abba nem mertem belevágni anyagi okok miatt. De ha anyagi lehetőségeim megengedték volna, belementem volna, mert mint már említettem: imádtam!!!

Születési éve: 1976

Neme: no

Meghibásodás leírása: Leírás: nem volt ilyen

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 70000 Ft.