NISSAN MICRA

Mindenkinek bátran ,rövid és hosszútávra egyaránt ,mert Jó az autó nagyon egyben van ,és teszi a dolgát ,régen mondták egy kis kezes bárány , nem lomha lusta diesel nem remegős nem zajos nem kicsi .-! előn én nem ültem hátúl de ez egy kis kategória nagy komoly tudással.- Mit mondhatnék vegyék vigyék.-Megbízható és nem újonnan az !hanem 5 évesen is!

Születési éve: 1968

Meghibásodás leírása: Második autó a családban . vegyesen én és a párom használja ,de! és fontos ha rövid városon belüli útról van szó ,egy főnyeremény. igényesen szervíz igénytelen jármű. egy hosszútávra az egyik legjobb ,hanem kategóriájában a legjobb modell , hogy megbízható? az akkun kivül kifogástalanul hiba mentesen ,és nagyon 5 liter alatt eszi a várost igen mindenkinek akinek a lány ,kedves női párja választás elött áll igen ennek a vevőkörnek Perfekt az autó. na férfiak ,vezetés után kellemes meglepetéseket okoz, röviden nagyon jó jármű igazi sikerült tipus.-Leírás: nem ez gurul ,. igen fontos mondani gurul .nem siklik' de abban hiba nincs

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 32000 Ft. Leírás: kopo - forgó alkatrészei ,miont minden használt és hajtott járműnek igen ezek cserére vannak gyártva , de azért bocsánat 15-20 ezer km ugy megy a fék és az olaja a gyári 01 originál természetesen hogy csak na mondom és élem mert van egy belőlle.-