TOYOTA COROLLA

Legjobban az olcsó fenntarthatósága, a megbízhatósága, a fogyasztása tetszett. A formája a színe és a lámpák is kifejezetten szépek! Kényelmes kocsi volt, még a városi szűk parkolási helyekre is könnyen beálltam vele.A hosszú utakat is jól lehetett benne bírni! (800-1600Km két szúszra!)Biztonságosan eljuttatott A-ból B-be és vissza A-ba. Mivel a munkámhoz nélkülözhetetlen volt ez 5*! Viszonylag nagy jól pakolható volt a csomagtér, kényelmesek az ülések. Az ülést ugyan kicsit nehézkesen lehetett hátradönteni majd visszaállítani az eredeti pozicióba!( Volt hogy aludtunk benne) :-)) A pohártartó kicsit bő-re sikeredett a 0,5 literes ásványvíz nem állt meg benne stabilan és a kéziféknek is az útjában volt egy kicsit. Jó lett volna még egy két praktikus tároló, Térképtartó háló és hátul egy két rekesz, de alapjában véve jól el lehetett pakolni benne! Nem utáltam benne semmit! Szerettem az autót!!!! Megbízok a Toyotában, de sajnos az ára elég magas és alsó középkategóriában már nem gyártanak 2,0literes dízelt ! Az Avensis meg elég húzós árban van! A kocsit gyorsan két hét alatt el tudtam adni! Most keresek hozzá fogható megbízható, olcsó üzemeltetésű szép 2,0l diesel kombit!

Születési éve: 1961

Neme: no

Meghibásodás leírása: Soha nem hagyott cserben, hibát csak az égők viszonylag sűrű kiégése okozott! Olajcsere és fékbetétcsere otthon, vezérműszíjcsere 125.000 Km-nél a Toyota márka szervizben, a többi márkákhoz képest olcsón 90.000.-Ft-ért. Leírás: Soha nem robbant le!!!!!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártJavítás összege: 90000 Ft. Leírás: Előírt vezérműszíj csere