RENAULT LAGUNA

nagyon sajnáltam eladni de sok volt benne a kilóméter, rendkívüli kényelem alacsony fogyasztás 6,5liter/100km, a formája még most is tetszik, nagyon szép beltér és műszerfal kényelmes fotelok, más autóba ülve érzi csak az ember milyen messze van a többi autó a lagunához képest minden téren, kényelem, desing, megbízhatóság, vezetési élmény, bár csak újra gyártanák ugyanebben a formában, végszónak annyit sokan sok helyen próbálják a francia autókat lehúzni én azt mondom mindenkinek ne higgyetek senkinek! kérdezzetek meg az utcán egy lagunást és el fogja mondani nektek ,hogy az autó bizony nagyon jó. nem úgy mint a tesztekben bár mostmár egyre több a nagyon pozítív teszt a lagunákról talán nem véletlenül. a benzines f4r motorjaik verhetetlenek csendesek nyomatékosak és egy 2000cm3-es 16szelepes 140lóerős motorral is el lehet járni 6,5liter/100km-es átlaggal ezt eggyetlen konkurens sem tudja és a motorok élettartama elképesztően hosszú gond nélkül elfutnak 500000km-ert is a benzinesek.

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: Leírás: Soha nem robbant le, méghogy mebízhatatlan a laguna? a munkatársaim passat-ja, meg az octaviája meg rendszeresen lerobban kb havonta, én meg csak nevettem rajtuk {német minőség} nevetséges.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 30000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: semmi elektromos hiba se semmi egyéb, majd 400000km-el úgy adtam el ,hogy minden hibátlanul működött benne pedig nagyon magas felszereltsége volt.