FIAT BRAVO

Nem ilyen autót akartam venni, de végül is ez lett. Eleinte féltem is tőle, mert hogy FIAT, és persze még az hogy új autóbol űltem át. Két nap alatt megszerettem, sőt alig várom hogy mehessek vele :). Olajat és olajszűrőt cseréltem benne. Eddíg még csak 2000km-t mentem vele, de eddig jó volt. Nem egyszerű jó állapotút találni belőle autókereskedők kizárva, főleg az autó piac na az egy vicc kérem, nem ajánlom senkinek. (Vidékre is érdemes lemenni szerintem ott jobb állapotú autók vannak mint a Pesten.) Persze ne is várjunk sokat egy 13 éves autótol de ott csak összetákolt "bontószökevények" vannak (legalábbis ebben a korosztályban). Apróbb hibái vannak az autónak az olasz elektrónikáknak köszönhetően, de általában egyszerűen akár otthon is javítható kis dolgok. Az autó fogyasztása lábtól függ leginkább, 7,5-13-ig is elléphet. (mert nagyon tud ám menni) Szerintem kényelmes és elég jó a "dizájn" még most is. Extrái: sport ülés, ködlámpa, vezető és utas oldali légzsák, elektromos ablak (utas oldali elég lassú), elektromos tükör (nem működik). Klíma sajnos nincs benne, de a tolótető mindenért kárpótol. Szervíz: Megvettem az autót. Másnap elmentem a tőlem pár utcányira lévő szerintem félhivatalos vagy az sem "Fiat Szervízbe" ott az autó évjáratára (1996) hivatkozva mondták: túl öreg. Ők már nem foglalkoznak ilyen régi autóval, pedig csak olajcserét meg ha kell vezérműszíjat szerettem volna. Hát ez van! Megyek majd máshova!... Fiat Kelet Pestnél, egy másik Fiat (G.Puntó) szervízelését korrektül elvégezték. Ha valami gond volt, garanciálisan megcsinálták. De ez egy másik autó története.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: kipufogó gumi tartó bakokkal ellátott az idő vasfoga 4.000.-Ft ennyi:)