VOLKSWAGEN CORRADO

amikor bele ülsz és mész vele az 1 élmény a tető közel a fejedhez és fekszik az úton szóval úgy érzed 1 igazi sport kocsiban ülsz.De lassan ott tartok vele ha rá gondolok az autóra az idegbaj kerülget.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: Azzal kezdeném ez az autó nem 16 szelepes hanem 8 de ilyen lehetőségválasztás nem volt.Amióta megvettem kinlódok a hűtő rendszerével.állandóan felforralja a vizet és a földön köt ki.Felsorolom mit tettem az ügy érdekében.Túl nyomást szabályzó kiegyenlítő tartály sapka,termosztát csere,hűtő gomba csere,vízpumpa,hűtő csere,fűtő radiátor csere az összes vizcső csere motor csere.Azt javaslom aki ilyen tipusú és évjáratú autót vásárol nagyon nézze meg mit vesz.Mind ezek mellett számítani kell villamossági hibákra,futómű és más egyéb alkatrészek meghibásodására elhasználódására.Akár mennyire is tetszenek ezek az autók én befejeztem velük.Az életben többet nem veszek 6 évesnél időssebb autót.Akkor inkább ne legyen semmilyen.Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Volt 1 időszak amikor gondolt 1 et és leált csak előtte fuldoklott dadogott össze vissza és hullámzott az alapjárat a motor majd ki esett akkorákat rángatózott.Ennek megoldása érdekében a gyujtással keztem és kicseréltem rotort elosztó fedelet kábeleket,gyertyákat,majd folytattam légmennyiség szabályzó és labdaszonda.A hullámzó alapjárat vissza tért gyujtás csere lett a vége és a fordulatmérő órám is megjavult teljesen.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 150000 Ft. Leírás: ehez már nem tudok mit hozzá fűzni.szerintem rejtett hibásan vettem az autót,bár bevallom nem séta kocsikázni vettem ezt a kategoriát.

Visszatérő hiba leírása: Igen,aki ismeri ezt a tipust tudja hogy a tető ablakrol beszélünk mechanikai értelemben.Az Abs javításába bele sem kezdtem.Nem működik és kész.