CITROEN XM

Soha nem teszett, most sem tetszik!!! Ha majd egyszer elkel, rettentő boldog ember leszek!!!! Az egyetlen jó tulajdonsága, őrülten kényelmes, csendes, és bármennyit utazhatok vele, nem fáradok el! Ja télen jönnek főként a hibák! Most a kormányművet kell cserélni, és megint csodálatos lesz a kormányozhatósága.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: Heti rendszerességgel produkál hibákat!!!! Sokszor csodálkozva nézem milyen különleges meglepetéseket tud tartogatni! És csodálkozom mennyi xm tulajdonos van, aki elégedett az autójával a leírások alapján. Érdekes tény, hogy hirdettem sokáig alkatrészt xm-hez, és hihetetlen módon minden más tipust lekörözött az alkatrészei iránti kereslet!!!! Véleményem szerint finoman fogalmazva is extrém magas az üzemeltetési költsége. Az egyetlen ok, hogy még használátban van az, hogy értek hozzá, és nem kell méregdrágán javíttatnom. Leírás: Szerencsére a utazást megszakítandó hibát nem produkált, de állandó karbantartást igényel. Számtalan elindulás hiúsult meg, pl: nem nyíló ajtó, eltörő hidraulika cső, váratlanul meghibásodó fűtés, fékhiba, elektromos hibák, hydractív rugózás meglepetései, féktárcsa kicsi (hullámosodik), váltó rudazat széthullik, gagyi kormánymű,stb. Most biztosan sokan felháborodnak, de az enyém ilyen, meg azoké is akikkel eddig beszéltem. Persze biztosan vannak az enyémnél 1000x jobb állapotúak és azokkal ráadásul nem mennek 90-nél gyorsabban, meg vigyáznak is rá, de én használom!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Minden volt javítva!!!! Nem emelnék külön ki semmit! 1,5db bontott autó fogyott már el meg számtalan uj kopó alkatrész!!!!! Érdekes a külső féltengely csukló még nem ment tönkre de a belső igen 2x. Szoktam utánfutót húzni!

Visszatérő hiba leírása: Kizárolag a hidraulikus kuplungmunkahenger!!!! A többi hiba minden alkalommal más!