VOLKSWAGEN POLO III

Mindent össze vetve, egy tíz éves autóhoz képest nagyon jól bírja a strapát, amit rá mérek nap mint nap. Nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem ár érték arányban is jó választás.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: El kopott a kuplung kinyomó csapágy és el kezdett csúnyán csörögni. 2000 Ft. lett volna csak a csapágy ára + 20000 Ft. a munka díj. De én komplett kuplung szettet cseréltettem ami össz. 75000 Ft.-ba került munka díjjal együtt. Innentől a kuplung használat meseszerűen jó lett. Óriási különbséget tapasztaltam. És a szerelőm 100 000 kilométer garanciát adott a kuplungra.Szerintem ennyit meg ért a komplett csere.

Visszatérő hiba leírása: Sajnos ennél a típusnál a gyári termosztát és a fedele igen gyengére sikerült. Az első évben kettőt is cseréltem.(inkább a kicsit drágább márkásat, nem pedig a gyárit ajánlom) Még szerencse, hogy pár ezer forintos alkatrészről van szó. Mindig tartok itthon ezekből a biztonság kedvéért. Amiket szükség esetén tizenöt perc alatt bárhol ki is csereélek. Nem igényel különösebb szaktudást. :)