FIAT BRAVO

Eredetileg Alfát szerettem volna venni,de ebben a szalonban nem árultak alfát,csak szervizelnek.Kis beszélgetés után ki próbáltatták velem ezt a Fiatot és nagyon meg tetszett.Bár,meg vallom,hogy eszem ágában sem volt ebből a márkából választani.Voltak fenntartásaim a Fiattal szemben,persze azok még a régebbi idők autóiról szóltak.Ami meg tetszett elsőre az,hogy nagyon dinamikus,szép formatervezésű autó.Fekete,sötét üvegezéssel,17 collos kerekekkel, fekete belsővel.És az 1,6-os Td motor,ami csak a használat során mutatta meg,hogy mennyire takarékos tud lenni.(Több,mint 1000 km egy tank gázolaj)A kétzónás digit klíma egyenesen főnyeremény.A hűtött könyök támaszból jó volt a hüvös üditőt ki venni. Nyáron,nagyon nagy hasznát vettük.Ez az autó 4 el.ablak emelővel van szerelve.A zene is nagyon jó benne,MP3-as CD-s,rádiós.nagyon tuti.Kényelmes,bár kicsit kemények az ülései.Nem az a süppedős,fotelos.Inkább sportos.A Td motor nagyon jól húz,jól gyorsul.A fogyasztás pedig egyszerüen példás,egy ekkora autóhoz mérten.Az eddig futott 32000 km.alatt semmi negatív tapasztalatom nem volt,sőt nagyon jó vezetési élményt nyujt.Nyilván vannak jobb autók is,de ennyi pénzért,ennyi extrát nem sok gyártó pakol a járgányaiba.Én nagyon meg vagyok vele elégedve.Minden,a márkáról való előítéletemet el oszlatta a nagyszerűségével.Bátran ajánlom mindenkinek,nem fognak csalódni.

Születési éve: 1960

Meghibásodás leírása: