OPEL VECTRA A

Imádom ahogy megy. Tud kellemetlen meglepetést okozni a fiatalabb autóknak. Mindemellett ha nem nyomom, szinte nem is eszik semmit (a motorjához képest) Kényelmes az ülés, nem túl kemény. Nagyon rohad, ami nem jó, a csomi alulról enyhén beázik. Sok "tuning" elem van rajta, amiért a fakabátok rendszeresen kiszúrnak maguknak.... nekik plussz meló, nem érdekel. Összességében max 100 ezer forintot költöttem terven felüli javításra, a rendszeres szervizeket meg 10-15 ezerből (max) kihozom (én szervizelem). Legnagyobb nagyszervíz költség 30ezer volt, de akkor sokminden ki lett csrélve (210000 km-nél)

Születési éve: 1984

Meghibásodás leírása: kuplungcsere hűtőcsere (eldurrant) generátor csere (3x), magam végeztem el töltőkábel csereLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: 18 éves múlt a verda, még jó hogy néha megpusztul. Pácban még egyszer sem hagyott, a legtöbb hibát megcsináltam az út mellett (koránál fogva mindig tartok komplett szerszámkészletet a csomiban)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 35000 Ft. Leírás: még mindig olcsóbb az alkatrészellátás mint az új, "szupercsoda" szutykokhoz

Visszatérő hiba leírása: generátorral sokat szenvedtem mire megfelelőt találtam, és megoldódott a hiba