MAZDA MPV

Elején nagyon örültem neki!Azt hittem 10évig megoldottam az aútó kérdést a családban!Rémálom lett!

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: mindig karban tartottam,mégis minden baja van!!4évig csak kötelező szervíz mot viszont...Turbó csere,olajpumpa csere,főtengely csere,kuplung munkahengerek+tárcsa csere és lehet,hogy a szerkezetet is ki kell cserélni!több mint 800000Ft-ba van eddig és minden héten jön valami újj!!Az ólajpumpa több MPV és mazda6-on be áll és komoly károkat okoz a motorban!! Szinte nincs utángyártott alkatrész csak gyári vagy bontott!Horror árak pl:turbó 400000FT főtengely 600000FT ólajpumpa 90000FT stb...(ezek újj árak.)Sikerült a mazdának egy roncsot gyártania!Az én esetem nem egyedi,gyakori a mazda szervízekben a probléma!A szerelök tipus betegségnek hívják,amít a tulaj fizet meg!Újjonan 8000000Ft-os autó 6-7 évesen totál tönkre menjen?!!1600000FT akarták beszámolni (a 800000FT-os javíttatás után!)egy újj autoba!nem semmi igaz?Szabadulni nem tudok tőle egyenlőre!!Lerobbanás oka: motor 4 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 800000 Ft. Leírás: Még az ellenségeimnek se ajánlom ezt a "autónak nem nevezhető"valamít!