FIAT STILO

2001-ben /amikor elkezdődött a gyártása/ tetszett meg a 3 ajtós Fiat Stilo. Akkor tudtam, hogy nekem ez kell. Tágas, biztonságos, dinamikus, sportos, minőségi járgány, csordultig extrával. 2007-ben sikerült megvennem álmaim autóját, fehér színben, panoráma tetővel. Egyedi megjelenésével mai napig vonzza a tekintetet. Maximálisan elégedett vagyok a kocsival mert a várt elképzeléseket teljesíti a mai napig. A váló csere kissé mellbe vágott, viszont ez bármelyik autóval előfordul. Ezt leszámítva semmi bajom nincs a kocsimmal.

Születési éve: 1979

Neme: no

Meghibásodás leírása: Olaj-, illetve az elkopó alkatrészek /ékszíj + feszítő görgők, féktárcsa, lengéscsillapító stb./ kötelező cseréje. Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: A fentieknél 1 szerviz a váltó csere volt, 103.000 km-nél. (Itt most lehet hümmögni, hogy "- Hát, igen, olasz autó!" Viszont az ismerősi körömben tudok egy 17.000 km-es Skoda Octáviát illetve egy 35.000 km-es VW Golfot is, amit szintén váltó csere miatt vittek szervizbe.) Nálam is illetve a másik 2 autónál is anyag hibát állapítottak meg.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 75000 Ft. Leírás: Alig pár ezer km-es váltót sikerült Olaszországból hozatni, elég korrekt áron.