VOLKSWAGEN JETTA

A GTi motor egy nagyon jó technika, élmény vele autózni, csak ha az ember egy kicsit sportosabban hajtja akkor sürün kell tankolni.

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Az én Jettám 1800 cm3 gti mexikoi model ami gyári manuális klimával és szervokormányal, valamint állitható magasságú kormányoszloppal és megerösitett oldalsó ütközésvédelemmel rendelkezik, ami abbol is látszik, hogy 80 kiloval nehezebb az önsúlya mint az europai modellé. A motor kis fordulaton is nyomatékos, a váltó nagyon jó öszhangban van a motorral. Többször voltam vele németországban és az autopályán meg lehet vele viccelni az új autotulajdonosokat, mivel nem tudják mi van a motorháztető allat. Egyetlen gyenge pontja az önninditó, amit szerencsére ki lehet váltani a 4-es golf vagy Seat Leon öninditójával. Egyetlen nagyobb gondom volt vele, mikor szétrobbant a füttőradiátor az autópályán, de szerencsére könnyen kiiktatható a rendszerből.Lerobbanás oka: utastér 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Nem igazán lerobbanás, csak szétment a füttőradiátor és ki kellet kötni a rendszerből, ami kb 20 percet vesz igénybe.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 400000 Ft.