MERCEDES-BENZ C-OSZTÁLY

Engem az fogott meg ebben az autóban hogy olyan mint a W140 (bálna Merci). Teljesen mindegy hogy mennyivel megy vele az ember, mert nem nagyon érzi az úthibákat és szerintem ez már önmagában fantasztikus. Ezen az autón még érzem a klasszikus Merci feelinget, azaz a nyugodságot. Szinte olyan mintha nyugtatóval vezetnék. Pontosan a BMW ellenkezője, amit szintén nagyon imádok, de teljesen más. Szerintem ha a BMW-k tudnának beszélni, akkor egész úton csak könyörögnének hogy: Adj még több gázt! A BMW-vel rossz érzés lassan menni, mintha a lassúság bűn lenne. És sajnos száguldozni bűn! És pont ezt imádom a Merciben. Egy mercedes arra ösztönöz hogy ne állatkodjunk vele, nem azért mert nem tud, de nem illik hozzá és az embernek sincs kedve padlógázzal közlekedni vele. Az utastérben azt imádom hogy csend van, a kormány is olyan mint egy Playstation távirányító. A külvilágból szinte semmit nem észlelek az utastérben. Szerintem ennek az autónak ez a legnagyobb előnye. Ezenkívül belül nekem elég tágas, kivül viszont nem. A Budapesti parkolás sem akkora probléma mint egy bálnával, viszont ugyan olyan jól fordul. (Úgy alászedi a kerekeit mint valami városi miniautó. Olyannyira fordulékony hogy szinte élvezet (egyszerű) a parkolás. Fogyasztásával meg vagyok elégedve, SOHA nem sajnálom tőle a gázolajat,jól fogyaszt. Nekem sedan verzióm van ami szerencsére nem volt taxi. Érdekes módon az én hátsó ülésemet nem lehet lehajtani,viszont egy sedan taxiban előreborul a hátsó ülés.Egyébként hátul még kényelmesebb ülni mint elöl. Szerintem nagyon megéri az árát a W202. Alkatrész árai is átlagosak, de semmi esetre sem drágák (más autóhoz képest). Én mindazoknak ajánlom akik keresik a mercedes érzést, de csak egy új suzukira vagy bármilyen más komolytalan "ÚJ" autóra lenne pénzük. Tudom hogy az új nagyon jó, de nekem drága lenne a márkaszervízbe járás és a bankokatis kifejezetten utálom.

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: Ár érték arányban, ma a legjobb vétel, ezért nem adjuk el mert jobb kocsi, mint amennyit ér. Egyik rokon vette, de ezáltal újkora óta tartom a kocsival a kapcsolatot. Amit imádok benne az az hogy PONT olyan vezetni, mint egy W140-et. Olyan nyugodt..Leírás: Ha ez az autó JÓL karban van tartva, akkor (elvileg) SOHA nem lesz baja! Kop-kop-kop..

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garanciaidőben, fizetősNincs kiemelt meghibásodás.