FIAT TIPO

Nagyon szeretem,és meg vagyok vele elégedve!!! Sokba van már,de legalább jól néz ki,és nem esik szét alattam. Nagyon jól fekszi az utat!,nem eszik sokat,aránylag olcsó az alkatrész hozzá. Nem tervezem az eladását még jó ideig. Ami annyira nem tetszik,az az 1.4 cm3. 1 turbó ráférne,vagy egy 2.0 16v motor. Nem megy így se rosszul,csak 1.4. Nagyobb motorral iszonyat megy (tapasztaltam).

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: Azért ilyen jó az autóm állapota,mert én hoztam helyre,én csináltam rajta szinte mindent!!! Kivétel a karosszéria és a fényezés! Autószerelő vagyok,és szinte mindent megcsináltam rajta! Össz fék új (munkahengerek,csövek,előre sport tárcsákat kapott), Futómű elöl új,hátul csak a lengőkar támasztó csapágyai,motortérbe is piszkáltam,de magába a motorral semmi gond még most se!!! Nem eszi az olajat,és húz ahogy kel neki! A fogyasztása is ezért ilyen jó.Más 1.4 i.e Tiposok 10-12 litert mondanak.Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Az elektromos Ac adta meg magát,de gyors megoldottam cseréjét,és nem volt eget verő összeg!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 150000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Nem egy ördöngösség szerelni! Főleg,hogy ha autószerelő vagy! :-)))