SKODA FELICIA

Az autó nagyon jól vezethető uralható minden körülményben igazán könnyen megszerethető annyira talán nem a fogyasztása miatt ami a kicsi utazós sebessége miatt és talán a nagyobb önsúlya tehet, inkább 7-8 átlagosan de nyomatékos(hátrány hogy már közepes fordulatszám felett hiába forgatjuk csak a fordulat nő a teljesítmény nem nagyon) ez jól kihasználható ! Én ütöm vágom 100 felett száguldozok határba szó szerint és a belseje teljesen egyben van nem csörög zörög nincsenek ismeretlen eredetű zajok a belsőtérben nagyon jó a kárpitozása és takaríthatósága is a szőnyegen kívül ami hamar kibolyhosodik akár a porszívózás hatására is és a sarat igen nehéz belőle kitakarítani. A futóművével nem volt gondom igazán komolyan a kormánymű hamar kopogóssá vált nekem ilyen használat mellet (egyszer rá lehetett állítani) 2x-ra bontóból 10E erős magyar forintért adtak egy másikat, az önindító zabálja szénkeféket (a végén már én cserélgettem benne rutinból 3 óra lelkigyakorlat után már csak egy 30-45 perces szerelés következet az új szettel melynek ára ~2000,- körüli) 1x volt egy csalafinta okosságom is még a kezdetekkor éjszaka ami leírta benne az aksit is ... az a feszültség szabályzó volt a generátorban ami szintén arany áras mulatság ;) A lengés csillapítója elöl cserés volt elég hajós nagy rugóút miatt a hátsók állapota is hasonló így azok is cserélve lettek és csak az eleje lett jobb egy picivel pedig ez drága volt 60.000,- úgy hogy a hátsókat eladtam és azokból felujítattam az elsőket kicsit sportosabbra azóta is kiválóan működnek... azontúl hát féltengelyekkel nem volt annyi gondom se mint apám 2004 swiftjével kötelező szervizeket megkapta mindig 10-15E közt ahogy volt kedvem ($) de csak is a legjobbat bár ez furán hangzik egy gyári 1.3 feliciánál a 17E hufos olaj példának okáért de meghálálta egyszer volt egy vezérműlánc cserém az sem volt 5E ez kb a lefutott 100.000 km alatt a kezeim közt teljesen jó bírta az első árokig most feltámasztom újra egy kis okosságal és vennék megint ilyet talán az 1.6-os tipusba " sok autónál látom hogy itt ott rohad nem is kicsit én mondjuk garázsban tartom de sajnos elég sokat vagyok úton és olyankor nem fedett helyen áll nekem sehol nem rohad gyári fényezéssel Különös-szerencsés vagyok ebből kiindulva"

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszer több, mint 5 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Önindítóval volt bajom többször is még régebben amikor még az autóval dolgoztam (ebbe benne volt sokszor a napi 20-30 indítása heti 6 napon keresztül) de tolásra mindig könnyen beindult egyedül megoldottam mindig max 3-4 méteren belül télen is (sosem úgy álltam meg hogy erre számítottam de eljátszotta 2-3-4 havonta)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 30000 Ft.