OPEL ZAFIRA

Sok apró hiba volt az autóval de ez a menetkészségét nem befolyásolta. Mindig hadra fogható volt a szürke szamár.A hibák itt:könyöklő-javítás kicsit bonyi de otthon történt mechanika cserével. Az ajtók rögzítését néha ellenőrizni kell mert a torx csavarok néha lelazulnak és e miatt kitörhet az rögzítésből.Fejtámla műanyag mechanikai elemei törnek. Összesítés: Ezt az autót figyelembe veszik az úton. Nem sűrűn jönnek ki elém nem úgy mint a Yarisom elé. Nagyon dinamikusan gyorsul, megbízható, kényelmes,nagy rakterű, jól variálható, sokszor megyek boxxal nagyon megpakolva (Thule legnagyobb)vagy bicikli tartó fent vagy hátul de nem érzékelhetőek ezen akasztások túlzottan.A fogyasztása nem túl ideális de betudom a nehéz jobb lábamnak. Kicsit nehezen mozog télen a fordulókban (kézifékes) persze jó minőségű gumikkal. A Yarisunk ehhez képest egy propeller ugyan olyan gumikkal. Sok autót kipróbáltam már mert autókereskedőként is dolgoztam de az opelnél összeségében ideálisabb kocsit még nem találtam.Nem vagyok OPEL FUN. Nem ezt a legjobb vezetni, nem ez a legjobban fogyasztó, nem ez a legkényelmesebb, ráadásul a designe 2002-es autónál kívül belül pocsék. De használhatóság szempontjából a legideálisabb autópótló hasznos szerkezet.

Születési éve: 1967

Meghibásodás leírása: Gyorsan megoldódottLerobbanás oka: hajtás / váltó 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg