OPEL CORSA C

Amit nem szerettem: kormánymű kopogása (típushiba) A legjobban tetszett: kis fogyasztás(egr szelep ledugózása után,a gyári értéktől egy fél literrel kisebb fogyasztást mértünk), nagyon jó teljesítmény,és nyomatékgörbe.(chiptuning, az opc által fejlesztett program került fel a gépre.) Praktikus,igazi városi gép,de autópályán is megállja a helyét. Nagyon jó tuningalap, jó áron.

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: A szerelő hibásan dolgozott (nem szakszerűen légtelenítette az easytronic váltó hidraulikus rendszerét), nagy sebességről történő intenzív lassulás után az autó visszaváltott, de többet nem vette be a sebességet. A felmerülő szervízköltséget a szerelő maradéktalanul kifizette (az autó leállása 200 km-re az említett szerelőtől történt autópálya lehajtójánál). Még egy esetben az egr szelep leragadása miatt történt terven felüli szervizlátogatás. Ekkor az alapjárat ingadozása volt észlelhető, de ekkor saját lábon jutott az autó a szerelőhöz.Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: A fent említett alkalom