SKODA FABIA

Tetszett: összességében nekem tetszik ez az autó. Utáltam: az előző gazdájának a hanyagságát és az autókereskedés hülyeségét.( visszaállították a km órát eléggé, 56000 km-el vettem óra szerint valójában 149000 km.)

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: Vásárlás után elvittem szakszervizbe felülvizsgálatra/olaj, olajszűrő, benzinszűrő, levegőszűrő csere/. Végén lett belőle hengerfejtömítés és dugattyúgyűrű csere. Elég nagy összeget gomboltak le rólam. A végén kiderült, hogy használt tömítést és gyűrűket vettem újnak az árán. Ezután egyik haveromhoz vittem azóta vele csináltatom. Szóval három hónappal később (december 23.-án) tesco parkolóban betörték a hátsó szélvédőm. Feljelentés meg volt tettes nem került elő, bizonyíték hiányában az ügyet ejtették. 2010 január megvolt a szélvédő csere mellé kifogtam első kerékcsapágy cserét is. Két hónap szívás kocsi nélkül. Jelenleg jó, de kell egy fordulatszámmérő jeladót és egy szívócső nyomás érzékelőt cserélni. Amit persze az előző tulaj "elfelejtett" kicseréltetni. Röviden ennnyi.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 100000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: A fent említett szakszerviz a harmadik benzinszűrőt hozta amikor végre eltalálták, hogy melyik a jó.