TOYOTA LAND CRUISER

Az autó csodás.Gondolkoztam a cserén egy hdj100-ra de aztán nem váltottam.Ez mindent tud amit elvárok tőle.Kényelmes nagy,erős.4.2ccm Sor6 24v motor van benne.Városban kényeztet a bőr fotel és a klíma,a legnagyobb dugóban alapjáraton evezek vele,elég ha a féket felengedem és a 4 sebességes automata váltó viszi a gépet.Autópályán utazóban lehet vele 130-al menni,csendesen fut.A gumiknak van csak hangja,de ez érthető hiszen BF Goodrich A/T gumikkal használom.Terepen meg lényegében addig megy a gép amíg van bent üzemanyag,levegőt tud szívni a motor és a négyből legalább egy kerék szilárd talajt fog(diff zárakkal természetesen) :)) Az autóban még nem csalódtam,mindenben megfelel a Toyota névnek és minden működik benne.Ami meg nem jó azt megcsináltatom.15 éves kora ellenére sem adnám oda semmilyen másik kocsiért. A szerelőkben csalódtam csak nem az autóban.Sok a kókler vigyázzatok!

Születési éve: 1982

Meghibásodás leírása: Tönkre ment az automata váltó. Tönkre ment az adagoló.Ez kétszer fordult elő!!Szerintem a második az első hiba helytelen kijavítása miatt történt.Vissza kellett vinni az adagolót az adagoló szerelőhöz.Lerobbanás oka: futómű / fékLeírás: Egyszer kiütöttem alóla a hátsó hidat.Az én hibám volt :( Nem sikerült a hegymászás...

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 400000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Adagolót kétszer kellett csinálni.Elsőre valamit elrontottak rajta.BRRRRRR.Nagyon mérges voltam