OPEL ASTRA F

Imádom ahogy megy, ahogy kanyarodik, ahogy kinéz. Sokan nem veszik észre hogy ez nem egy sima Astra, később pedig jól meglepődnek.Kopó alkatrészeken kívül semmit nem kellett cserélnem rajta, pedig 230ezer km-el keméynen hajtom a mai napig. Ezeket még nagyon ól összeszögelték. Belseje is szép szerintem, viszonylag puha anyagokból van, sok a kárpit pl. ajtó oldalán, ami növeli a minőségérzetet. (tesség megnézni új Ford Focus!) Ami tetszik még pl. hogy a klíma hűti a kesztyűtartót, ez jópofa dolog.

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: Mind a 2 önhibámból következett be. Először félreváltottam (3 ból 2-be), másodjára pedig összetörtem.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Lemerült az akksi

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Garancia már lejártJavítás összege: 150000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Néha megtorpant az autó. Légtömegmérő hibája volt, viszont egy új légszűrő megoldotta a problémát.Amúgy a légtömegmérő elég drága, új ára kb 60ezer ft körül, untángyártottat/bontottat nem érdemes venni.