VOLVO 850

LEHET HOGY ÖREG MEG MÁSOK SZERINT SZAR,DE EZ AKKORIS AZ ENYÉM !!

Születési éve: 1980

Neme: no

Meghibásodás leírása: Most öszinte leszek: Az alkalmi szerelésekböl adódóan kisshián a bugyimat is el kellett adnom,hogy azokat az alkatrészeket megvegyem amiket ezek a szerelők megvettetek velem(feleslegesen) annyi alkatrész halmozodott fel a garázsomban hogy egy komplett autot tudtam vona épiteni belőle!:d De persze mindig szakszervizben kötött ki az autom,mert egyik sem tudta rendesen megcsinálni pedig csak kissebb rejtett hibái voltak az autonak:pl,légmennyiség mérő és labdaszonda:d Idő közben annyira belejöttem a szerlegetésbe hogy mostanra már ugy viszem az autot szerelöhöz ha valami megadja magát hogy tudom mi baja van és alkatrésszel együtt megyek nehogy megint valamit rám sózzanak:d Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Akinek fontos az autoja inkább szakszervizbe vigye, mert a 850 egy sima szerelőnek sakktábla és csak találgat és sokba kerül!!!:d

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 300000 Ft. Leírás: Az én autom egy SKANDINÁV RÉMÁLOM! De szeretem mert,mindig más arcát mutatja és sosem uszom meg hogy 300km enként ne kelljen hozzányulnom bár hol is legyek. De ha nincs ez az autom nem megyek férjhez és talán még mindig nics családom. 5 ÉVVEL EZELÖTT ISMERTEM MEG A FÉRJEM AZ AUTOPÁLYÁN MISKKOLCFELÉ FÉL UTON SZERELÉS KÖZBEN:d