FORD MONDEO

Legjobban tetszett: Nagyon kenyelmes es autopalyan nagyon furge auto, nagyon jo vezetni. Legjobban utáltam: Nem az en penztarcamra talaltak ki, sajnos meg mindig (relativ)nagyon draga a fentartasi koltsege

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: A nalam levo 2ev alatt sajnos a kocsival volt eleg sok gond, probaltam ra nagyon vigyazni de ez nem volt eleg. Csak egy par dolog amit csereltettem: 1par hatso feknyereg 1db magasnyomasu uzemanyagcso lendkerek (kuplungszerkezettel egyutt) vizpumpa, viz-cso Akkumlator Elso szelvedo Jobb oldali feltengelycsuklo Mind a 2 termosztat csereje Ezenkivul a szokasos kopoalkatreszek csereje.Lerobbanás oka: motorLeírás: 1. es 2. alakalom: Elfolyt a hutoviz, az elso hibafeltaras (Ford markaszerviz) utan az auton vizpumpa lett cserelve, ket nappal kesobb a hiba ujra elojott, mar nem vittem szervizbe tobbet. Az olajradiatorba meno csovon volt egyhajszalrepedes, ami miatt uzemmeleg motornal a tagulas kovetkezteben par perc alatt elfolyt az ossze hutoviz. 3. alakalom: Tipikus TDCI betegseg, porlasztocsucs elkezdett rakoncatlankodni, a munkahelyemen allt a kocsi 2hetig mert a csucsoktol kapott hibakod miatt az auto indhatatlan allapotba kerult. Fel lett programozva, hogy meg egy ideig tudjam hasznalni.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 300000 Ft. Leírás: A lendkerek kuplungszerkezettel egyutt

Visszatérő hiba leírása: Errol irtam fentebb.