AUDI 100

Nagyon szeretem mer még hátul is iszonyatosan nagy hely van aki beleül első szava h hátul mekkora helyvan. Szeretem mer ha kel azér gyorsulgat ha az alapvető szervizelést megcsinálod örök élet tervezek venni egy a6/100-ast de ezt ha kel külön garázst épitek neki mer eladni soha nem fogom. Egyedül a régi müszerfala nem tetszik de kicserélem majd az ujjéra meg a kormányszervót sajnálom h nem 1 ujjas

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: mikor 13 éve megvásároltam az autót akkor a motor váltó ful ful-ra fellet ujjítva féktöl kezdve minden azóta lement bele kb 150 ezer km-er és még szelepeket sem kellet után állitani ez télleg arra van h nem kell rákölteni a gatyád h menjenLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: 8 éves varta aksi volt benne és tél volt nem birta betekerni kaptam egy akku töltöt 1 órát töltöttem és pöcre indult

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 300000 Ft. Leírás: ez is én hibámból történt mikor összetörtem

Visszatérő hiba leírása: naon könnyű javitani és ólcsó az alkatrész