SUZUKI IGNIS

Nem tetszik: Nehéz volt megszokni, hogy a Wagon R+- hoz képest kisebb a belmagassága, kisebb a kormány alatti pakoló rekesz. Szerintem sokat fogyaszt 6,9-7,5 város, előváros, autópálya. 193 cm-es embernek vezetni ha ülnek mögötte meglehetősen kényelmetlen Tetszett: magas alváz magasság, simán veszi a rosszabb földutat is. Hátsó ülések ledöntve komoly rakteret kapunk.

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Kigyulladt a motorhiba jelző lámpa. Márkaszervizben hibakód kiolvasták 5 perc/3350 Ft-ért Hiba: lambdaszonda + katalizátor csere (kb 450.ezer Ft lenne) Véletlen megoldás: Elkezdtem E85 bioetanollal kevert benzint tankolni 30% E85 + 70% 95 benzin, fél tank elkocsikázása után kialudt a lámpa!!! Lehet kitakarította a katalizátort a bioetanol:-) széles mosoly (I' LOVE E85)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 30000 Ft. Leírás: Csak gyertya csere, olaj olajszűrő levegőszűrő, pollen szűrő. :-) Házilag lecserélve. + 6000 Ft jobb első ülés kárpit tisztítás. Fiam kicsit korábban érkezett és az anyósülésen látta meg a napvilágot. :-) Nem mindennapi élmény.