RENAULT SAFRANE

A nagy hodályt aki mega mániás mint én az szereti, tele extrás nagyon jól szigetelt kaszni, rugalmas gondmentes motor, nem sport váltóval, hintázós orr nehéznek tűnő menet. Jó fékek zörgés és pufogás mentes futómű. Jó kis kocsi minden célra! Amit utáltam az a francia csaj volt aki a komputerben beszélt és nem értettem mert érthetetlen bikicsunáj kiejtése volt.

Születési éve: 1963

Meghibásodás leírása: Csak szerettem volna egy ilyen autót is tartósan használni. Sérülten vettem , láttam benne fantáziát. Szépen szakszerűen kijavítottam, azután még néhány fillérekből megoldható hibát kijavítottam és élvezem azóta a wellnes jellegű utazást aprópénzért. Megint van másik autóm így ez eladó most. A véleményem erről a kocsiról, hogy szuper kényelmes , megbízható és igazán spórolós, nehéz überelni , főleg ilyen kis pénzből. Hagyományos dízel motorja nem kényes és nem szervízigényes, kis javítóműhelyben is javítható kis pénzért , 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: A hossz bordás szíj feszítőcsapágya kiszáradt és szétesett a szíj leesett. Két napig jártam vele így de zavart, hogy nem megy a szervó meg a klíma meg a töltés. A lámpát addig nem használtam. 1800Ft-ért vettem bele új csapágyat (nem komplett feszítőt 17000ért) azóta nem jelentkezett másik hiba.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 1800 Ft.