FIAT TIPO

Kb 2 hete vettem meg az autót,,bár tudtam hogy ennyiért nem egy szalonautót fogok kapni, de azért ennél jobbra számítottam..... Haza hoztam elvittem a szerelőhöz mert a kuplunggal valami gáz volt..és aztán kiderült hogy nem csak a kuplung a baja a kocsinak... Tömören kétszer annyit kellene ráköltenem a Tipo-ra mint amennyiért vettem..... Először azt gondoltam hogy azonnal eladóm, de aztán rájöttem hogy nagyon kényelmes, tágas a belsőtere, kinézetre is tökéletes,,hisz azért vettem meg mert tetszik...és nálam az első szempont, hogy menjen az autó ha odanyomom neki...és ez tényleg megy!!!! Ezek után a döntésem az lett hogy nem adom el,,hanem inkább megcsináltatom kerül amibe kerül...és akkor már remélhetőleg ha ennyit ráköltök már egy darabig nem kell a hibáival foglalkoznom..... De ha mégis akkor is az ÉN KIS TIPOM MARAD :-)

Születési éve: 1992

Neme: no

Meghibásodás leírása: Autószerelőnél kiderült hogy a kocsinak nagyon sok hibája van SAJNOS..... Kuplung,Első Féltengely,A Lengés csillapító, Első-Hátsó Fékek, Kormánymű,Injektor helyett Karburátoros, Alváza lyukas 4 helyen, Kipufogó rendszer nem is Tipohoz való, Új Akku kellett bele, A Hűtő nincs rákötve a motorra, Lyukas a Hűtő, És még a váltó sincs a legjobb állapotban....:/ Alapvetően vettem egy 3 hónapra szóló műszakis Forgalmit........ Lerobbanás oka: elektromos rendszer 3 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 150000 Ft.