OPEL ASTRA H

Fogyasztás tényleg barátnak mondható. A sport ülés jól tart nekem kényelmes volt. csomagból nekünk sosem volt annyi hogy ne férünk volna el. De a végére valahogy elfogyott az autó.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: Ami létezik vízcső mind eldurrant!!!!! Először szervizben javítva horror pénzért, utána csak ismerős vagy magam javítottam.Lerobbanás oka: motorLeírás: Főtengely jeladó.Volt előjele meg állt és kész. Kihűlt újra indult én mentem tovább megint megállt. Idegbaj!!!! autómentő. Telefon jobbra telefon balra 50ezer és mehetek tovább.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: 15000km olaj olajszűrő stb.(30ezeret engedne a gyár) mindig kapott adalékot a motor. 65000km fékbetét elől csere. 100000km től kezdődött a horror!!!! A már említett vízcső mizéria 150000 km főtengely jeladó. 170000 km elkezdte enni a vizet(nem keverte össze a vizet az olajjal, nem volt folyás sehol érthetetlen.Megette??? :) ) Voltak próbálkozások de kevés sikerrel! Meg fater ifás emlékéből is jöttek ötletek de ennek nem használt. (Fater is sofőr és én is kamionozom, tehát nem állna messze a javítás tőlünk) Jó autó szép autó de csak a garanciáig!!!!!Utána el kell adni!!!! Akkor még nem bukik az ember hatalmasat vele! És mindig hazaér a családhoz. utána ez már bizonytalan.(Fagyoskodtam télen mert ugye megdöglött a technika) Remélem nem bántottam meg a nagy opelos társadalmat.