BMW 5-ÖS SOROZAT

Az autóm automata,és mintha fokozatmentes lenne,olyan finoman vált.Azért irom ide,mert ez kimaradt a felsorolásból.Amugy még mindig sokan utánafordulnak,föleg itt vidéken :) .Ennek a 20 éves formatervezésnek még mindíg megvan a maga varázsa,és szerintem még 5 év múlva is bárhol meg lehet vele jelenni,nem kis presztizst sugallván,mikor kiszáll belöle az ember.És nagyon kényelmes,kézre áll minden,vezetés közben pedig kezesbárány a szemem fénye.Azonfelül mikor suzukim volt,akkor rendszeresen leszorítottak,nem adták meg az elsöbbséget,és mindig mindenki minden körülmény között meg akart elözni.Ezzel az autóval mindez megszünt.És már merek előzni is vele!Főleg ha átkapcsolom sportba,és tolok egy fruttit neki,akkor bizony a bent ülők 10 körömmel kapaszkodnak.Pláne,mikor a büszke új-suzuki tulajdonosok meg akarják mutatni,hogy az övéké is autó.Ezt én elfogadom,de tudjuk már,hogy ki hány kiló...Kevés ellenfél akad a kisebb kategóriákból.Azonfelül a 1,5 tonna teljes biztonságérzetet ad,már nem félek ugy az autóban,mint a kisebb hulladékokban.140-nél kit érdekel az oldalszél.Ja,és a félmilla alatti vételárból AUTÓT vettem,nem vackot milliókért.

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: