CITROEN XSARA

Legjobb a fogyasztása. Ha esik ha fúj, autópályán városban, klimával vagy nélküle 6.5 max 6.8L. Igaz nem is tépem a száját. És jóval kényelmesebb, mint a kategóriája többi fapados hátfájditó, bélkirázós társa. Astra Bravo stb Olyan amit utálok nincs. Vagyis van, de a kompromisszumot én kötöttem tudatosan. 75LE igy nem erőgép, nem coupe és nem cabrió, nem egy tekintet vonzó szoknyalibbentő autó. De arra van egy másik verdám. Igaz az nem megy el 6.5Literrel csak a sarokig ;-) abban meg azt utálom...

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Egy hűtőbilincs, ez vonataós volt, és egy hátsó kipufogó leszakadás ezzel elgurultam a kipufogóshoz.Lerobbanás oka: motorLeírás: Mint kiderült egy eltörött hűtőcső bilincs volt.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 100000 Ft. Leírás: Hátsó hid felújitás, mert nem szilentes hanem tűgörgős csapágyas és ez drága dolog volt. Ez az egy hiba, amiért haragudhatok az autóra.

Visszatérő hiba leírása: A hidon kivül csak kopó cuccok fékbetét munkahenger kuplung felújitás 220e km-nél,