SUZUKI SWIFT

Első autóm, nem voltak nagy igényeim vagy elvárásaim, de mivel jó áron jutottam hozzá, így nem is volt kérdés, hogy Suzuki lesz az "én autóm". Mivel az előző tulajdonosa nem költött rá, így rám hárult a feladat, hogy az idővel elhasználódott alkatrészeket kicseréltessem, szerencsére egy autószerelő barátom mindenben partner, főleg azért mert Suzuki specialista (neki is az van). Nagy tévhit, hogy csak víz, olaj, meg benzin kell bele és majd a többit megoldja az autó magától. Ez baromság. Ugyanúgy vigyázni kell rá, javítani kell, cserélni kell rajta dolgokat, mint bármi más autónál. De minden egyes törődést nagyon meghálál, rendkívül igénytelen, nem kérdez, csak teszi a dolgát. Bár még csak 15 ezer kilométert raktam bele, azt azért el tudom mondani, hogy elégedett vagyok a kocsival, az én igényeimnek megfelel, és még ezen a kisautón is látszik a japánok precizitása és a magyarok munkája, ez a tökéletes kohézió. Nem bántam meg a vételt. Valószínűleg a következő autóm is Suzuki lesz, mert a Suzuki az jó.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 30000 Ft. Leírás: Mivel a kocsi előző tulaja csak olajat meg benzint rakott a kocsiba, így nem csoda, hogy a kopó alkatrészek 13 év után már köhécseltek. Komplett fék és lengőkar csere volt, valamint egy futóműbeállítás is.