SEAT ALHAMBRA

Az elmúlt 4 évben belesodródtam jónéhány balul kiütött autóvásárlásba, volt a feleségemnek egy Civic Honda-ja, sportos, az előző tulaj kitaposta a belét... Használtuk 3 évig apósom kert végében aszalt 124-230 CE Mercijét, a maga nemében a legjobb autó, vérzett a szívem amikor eladtuk - csak a benzinkút hiányzott hozzá. Egy "haverunk" belelavírozott minket életünk legnagyobb tévedésébe : Dodge Caravan 3000 Aut. '96... Na azt a szemetet.. Minden nap elromlott vmi benne, egy hulladékhalmaz az az autó, senki ne vegyen olyat! Végre eladtuk és az öreg Merci még megvolt amikor vettünk egy nagy levegőt és megvettük ezt: Seat Alhambra 130 LE 1.9 PDTDI Bár sokba volt(3 évesen 4,3 milla), bőven megérte, minden kényelemmel felszerelt, hálás, megbízható, erős és gazdaságos ( Abramovics, Abdullah Habrah, meg a többi Diesel gyilkos remélem csuklik..), néhány apró hiba azért akad, de semmi tragikus. Remélem még gyártják 4-5 évig a ráncfelvarrás előtt a spanyolok ezt a VW-t, hogy 10 év múlva újra vehessek egy 3 éveset használtan!

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: Használtan vett autótól azért ne várjon az ember csodát.. Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Egyszer szólt a computer, hogy ellenőrizzem az olajszintet.. igaza volt, már úgyis ideje volt az olajcserének. Satufék az autópályán, de mikor magamhoz tértem a meglepetéstól és végiggondoltam a helyzetet (olajpálca nem hazudott) becsurogtam az első kútra és orvosoltuk a gondot.