SKODA FAVORIT

Megvétel után elkezdtem kicsit kényelmesebbé tenni kezdve a gyári nekem kényelmetlen üléssekkel és kicseréltem egy skoda felicia üléseivel így már határozottan jobb lett az ülhetőség hosszabb távokon is.A gyári 4.5" felniket kicseréltem 5.5" felnikre hogy az út tartása is jobb legyen.A gyári időmérő órával ellátott műszeregységet kicseréltem fordulatszámmérősre és kapott egy extrább verzióból egy Tesla digitális vekkert a tükör előtti konzolra. A gyári kissé már megkopott szőnyegeket is kicseréltem egy finomabb anyagból készült darabra amihez a csomagtér részben sárvédő dob takaró is volt ezzel eltüntetve a meztelen fém részeket:).Az ajtókárpitok maradtak a régiek mivel nagyon jó állapotban vannak de kaptak kiegészítésképpen egy szintén barna takaró elemet az ajtóablak gumi és az ajtókárpit része közé szintén egy fiatalabb extrább felszereltségű favoritból ezzel sötétebb kontrasztot adva a beltérnek.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Saját magam szerelem és szeretem mert minden árokparton van hozzá alkatrész már amikor kell de nem sűrűn:) 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 10000 Ft. Leírás: Hengerfej tömítést kellett cserélni mert át lyukadt összköltség olajcserével tömítéssel kijött 10000ft ból.