OPEL ASTRA F

A sok hibája miatt is szeretem, lenyűgöz a hatalmas csomagtere. A motorja egy kalap kaki, viszont keveset fogyaszt. Télen városban sem sikerült 10 liter fölé menni.

Születési éve: 1971

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Ennek a típusnak mindene egy rakás szar! A motorban már szelepeket kellett cserélni (elégtek), a szíjfeszítő görgők műanyagból készült darabjai iszonyat! Már cserélni kellett soron kívül, mivel eltört. Mivel minden csupa olaj lett, a szíjakat is cserélni kellett. A lengéscsillapítók 50ezer km-t bírtak, cseréltem a lambda-szondát, a segéd stabilizátort kétszer. Eltört a vezetőülés, megállt a magnó. A karosszéria úgy rohad, minha kényszerítenék rá, pedig garázsban állok.Lerobbanás oka: motorLeírás: Nem állt le, csak visszaesett a teljesítmény, elvánszorogtam a szervízig.(szelepek beégése) Érzékeny a jó olajra, 10.000-enként cserélni kell!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 83000 Ft. Leírás: Hosszú úton 6,2-t fogyasztott. Nem hittem a szememnek, pedig annyi volt. A csomagtartó (caravan) óriási, 3 db OSB-lapot elhoztam vele, befért átlósan. Rengeteg cucc belefér, ezért imádom! Nincs mégegy alsó középkategóriás kombi, aminek ekkora csomagtartója lenne.

Visszatérő hiba leírása: Ezen elsőre megtalátak minden hibát, lesírt róla. A szerelő már előre köszön.