BMW 325

Nagyon fiatalos,ugyanakkor elegáns és erőt sugároz!Ha oda figyel rá az ember akkor nagyon hálás tud lenni! Amit utáltam az az hogy mivel idős kocsi.Az előző tulajok kivettek vagy elhagytak sok mindent amit pótolnom kellett!(PL: szerszámkészlet,emelő,aksit kicserélni a vásárlás napján egy nagyobbra mert egy 55 amperes volt benne!Ami mondanom se kell nagyon kicsi hozzá!

Születési éve: 1989

Meghibásodás leírása: Kétszer kicsúsztam a kanyarban!!! Egyszer adagoló baja volt! Egyszer az üzemanyag rendszerrel volt valami!!!Lerobbanás oka: motorLeírás: Egyszer adagoló baja volt! Egyszer az üzemanyag rendszerrel volt valami!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 360000 Ft. Leírás: A legelsőnél még naívan hagytam hogy átverjenek az került 300.000ft-ba! A másodiknál már a netről rendeltem bontott kasztni elemeket és úgy kijött az egész 60.000ft-ból.

Visszatérő hiba leírása: Az elektromos rendszer!!! Legalábbis az egyik előző tulaj össze barmolta az elektromos ablak kábeleit.Amit csak 5-dik neki rugaszkodásra sikerült helyre hozni!