OPEL ASTRA G

Tetszik ,hogy elférek benne 190cm magas vagyok és 112kg.Még magam mögé is beférek és még a vezető ülést sem tologatom.Persze ez nem egy Cadillac,bár ez is GM részben.Két felnőtnek és egy esetleg két kis gyermeknek plusz a csomagok és irány a balaton.Nyaraláshoz,nagy bevásárláshoz,munkába járni cipeltetni a törékeny dolgokat költözésnél ideális autó.Csomagtér növelhető és az égig nyiló 5.ajtó kiváló.Tömören ezért szeretem.Mit nem szeretek benne?Hmm...Ja igen, kanyarban billeg a puha rugózás miatt de amugy sem lehet vele száguldozni az 1.4 motor 90LE alul motorizált (viszont jól fogyaszt ha nem akarok mindig mindenüt első lenni)De hát meglehet tanulni takarékoskodni vele legalább.Ha több pénzem lett volna akkor is opelt vennék csak nem astrát ,hanem insigniát.

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: Autószerelő vagyok,magamnak javítom ha kell.Csak a kopó alkatrészeket cseréltem eddig.Pl:első fék tárcsák és fék betétek,ablaktörlő lapátok,légszürő,olaj szürő,5w30as GM motorolaj.Olajbetöltő sapka a szelepfedélen(sárga szinű) gumigyürűje elkopot ,szivárog az olaj.Leírás: Egyszer elakadt télen a hóban de az az én hibám volt.40 Cm-es hóban nyári gumikkal ne is próbálj meg hegyre fel menni.Soha többet ilyet.Jó lecke volt.