TOYOTA COROLLA

A legjobb benne az, hogy abszolút elvészek vele a tömegben,(hozzáteszem teljesen tuning mentes még a külső is!) azonban ha megindulok, mindenki csak pislog mint hal a szatyorban! Még a Mercis kolléga is :) Tehát nem hivalkodó autó. Ami bosszantó, h. ezt már nem szerelem úgy ahogy én akarom. (Mondjuk nem is kell!) Egy oljcserét azonban meg tudok rajta ejteni meg ilyen apróságokat.

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Életem eddigi legjobb autója! Majdnem ugyanannyit eszik mint az előző kocsim ( Astra G 1.6 16v 101LE), csak hát "egy kicsit" jobban megy. Ha kell tudok vele közlekedni nagypapásan, akkor a fogyasztás is olyan, de ha kell felsőbb kategóriás autókat is magam mögött hagyhatok. Iszonyatosan megszerettem, nem adnám el semmi pénzért! Nem volt olcsó mikor megvettem, de nem is kell rá költeni, mint az előzőre! Csak ajánlani tudom! Nem kell tőle félni, széthajtani gyakorlatilag nem lehet! 1240KG 192 LE. Számoljatok!Leírás: Remélem nem is fogok soha lerobbanni vele!

Visszatérő hiba leírása: Ha lenne is, csak és kizárólag szakszervizben javíttatnám, hisz egy izzócsere is kész rémálom rajta. Ebben az Astra azért jobb volt.