SUZUKI SWIFT

Második autó a családban, tetszik benne, hogy keveset fogyaszt, kicsi a szervízigénye, de jól felszerelt. Vonóhorog, légkondi, elektromos ablakok - tükrök, 2 légzsák; egyedül szervó nincs benne. Magas futásteljesítményéhez képest jó állapotban van leszámítva a kitaposott kárpitot. A fogyaszása alacsony, úttartása jó, gyorsulni nagyon jól lehet vele, kicsi, de 100-ig sokakat ott lehet hagyni vele. Összességében tökéletes, megbízható kis autó!

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: olaj,szűrőcserén kívül vezérműszíjat és görgőket cseréltettem. Kipufogó tört el, azt cseréltettem le, illetve a vízpumpa megállt, így kénytelen voltam azt is cseréltetni, egyébként ilyen sok kilométerrel is kifogástalan állapotban van. Fékeket és csapágyakat ceréltettem még.Leírás: Vípumpa miatt megálltam egyszer a hűtővízfokot látva, de a szervízig motor meghibásodás nélkül el tudtam gurulni.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 28000 Ft. Leírás: Szakszervíz szolgáltatás: megcsinálták gondolom nem volt nehéz; ár: brutális! anyagktg 9e, szervízköltség 18e!!!! (Ford Vagép Miskolc 26-os út)