VOLKSWAGEN PASSAT IV

A legjobb az autóban, hogy nagyon nagy, tekintélyes, kényelmes és ha normálisan közlekedek vele ( sebességhatárokat betartva ) akkor 4,3 literes fogyasztása van. A legjobb fogyasztás az kb 70-es tempóval volt nyáron 3,8 liter volt az átlag a számítógép szerint.

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: Kuplungot kellett cserélnem, szerencsére beszerzési áron meg tudtam szerezni, így 220 helyett munkadíjjal együtt 125 volt. Amikor megvettem akkor feszítőgörgőt kellett cserénem, megy szervoszivattyút ezekkel szoptam egyet mert szar volt a szerelő de azóta megoldódott és tökéletesen működnek. Fékeket cseréltem amióta megvettem 4tárcsát + fékbetétet kb 80.000 Ft. Elöl Brembo hátul Textar fékbetét. Most lesz vezérléscsere 400.000 km-nél és a motor még mindíg tökéletesen működik, nem kopog, nem zörög!!!Lerobbanás oka: motorLeírás: Szar szerelő!!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 125000 Ft. Leírás: Néztem az alkatrészeket Remélem turbót nem kell cserélni mert az 250 és 300 között van :S

Visszatérő hiba leírása: feszítőgörgő el volt repedve és megette az ékszíjjat! Szar szerelő, hogy nem vette észre!!