MITSUBISHI PAJERO

Legjobban az tetszik benne, hogy nagy a motor és nem akadály neki egy tonna plusz súj se, hegynek fölfelé rakott utánfutóval ha lassabban is, de gyorsul. Az utasfülke nagyon nagy, sok a lehetőség, 7 személy jól elfér, csak ilyenkor nehezebben lehet kilátni hátra vagy oldalra. Mivel egy öreg autó, kicsit zajos a fülke, de kis módosításokkal, tömítéssel orvosolható. Sajnos a fogyasztást nem tudom 10 liter alá vinni, de ezért cserébe tüzön vizen elmegy! Valamit valamiért! Masszív darab, van benne anyag, 1.9 tonna, koccanások meg se látszanak rajta. Összeségében egy nagyon jó kocsi volt a maga korában, de még most is megállja a helyét. Én szeretem, még ha van is vele néha egy két költségesebb probléma, de megy szépen, kellemes emlékeket őrzök vele kapcsolatban. Fiatalabb évjáratot fogok venni, amint lesz rá lehetőségem!

Születési éve: 1968

Meghibásodás leírása: Nagyon drága a gyári alkatrész! De hál Istennek sok már utángyártottan megvásárolható.Leírás: Még nem hagyott ott sehol, mindenhonnan hazajött, egy nagy árok lerendezte az első futóművet, (60e ft) lógott a kardán, de hazavitt! :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: Nagyjából minden könnyen szerelhető rajta,(kopp, kopp) maradjon is így! Ismerőssel meg tudtam oldani minden szerelést!