RENAULT THALIA

Utáltam a hangosságát, ezért a motorháztetőt,tűzfalat és a hátsó ülés előtti lábtért vastagon leszigeteltem!! A másik oldalra is tetem ködlámpát. Újonnan le neylonoztam az egész szőnyegpadlót,mert utáltam volna tisztogatni: most ha eladom- vadi új!... 3 évesen rohad a kipufogóm kívül,de kitartott mostanáig!! Tetszik: majd 10 évig bírta az aksi,csendes,jól húz,nem kell mindig visszaváltogatni, ja és nem rohadnak a müa. sárvédők...

Születési éve: 1962

Meghibásodás leírása: csomagtér ajtó zár beragadt.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: csomagtartó világítás vezetékét véletlenül lelöktem.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 130000 Ft. Leírás: garancia 1 hete lejárt, de pár telefonnal átvállalták a 6000 km-nél a jobb első féltengely cseréjét:lógott - kinyomta a zsírt és tönkrement. Ha már ott voltam, megnézettem a lengéscsillapítókat is: 30 és 40 %-osak voltak.... Mondtam nekik,hogy most már tudják hova kell telefonálni csere ügyben, ezekért sem fizetek,gariban oldják meg!!! Szerintem rájuk vertem vagy 200 000 -et!

Visszatérő hiba leírása: A féltengelyhibát nem vették komolyan, nem hitték el ,hogy attól van az általam észlelt probléma!