MERCEDES-BENZ E-OSZTÁLY

Vegyes fogyasztás: liter

A fogyasztása lehetne kicsit kevesebb a városban, meg talán halkabb is lehetne a motor, de egy öszvér egyébként. Mutatom a kulcsot neki, és teszi a dolgát. A régebbi típusok probléma mentesebbek voltak, de mit akarunk 2010-ben?! A többi még szarabb!

Születési éve: 1969

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: A pomputer egyik panelje elöregszik, indításkor 3-4 féle hibátt ki ír, esetenként szervízállásba teszi, vagyis másodiktól följebb nem vált, de nem mindig.A komputer doboz tetejére mért megfelelő ütéssel meg javul, van hogy 1-2 napra is, de van hogy a következő indításig jó. kolegáimnak, ugyan ez a tipus szintén ez a probléma. szervizekben, a tárolt hibák közt sem találták a problémát, végül magam találtam meg, az óta, (kb.1.éve) semmi gond, a kollegáimét is megcsináltam.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A komputer hibályát megoldaná a szervíz, százezres nagyságrendben, de, az egészet csarélnék, mert foggalmuk sincs mit keressenek. (3 szervízben voltam, 2 márkaszervíz.) Semmit nem kell pedig kicserélni, legrosszab esetben is csak egy panelt, bontóból, max egy tízezres.

Visszatérő hiba leírása: Sokadik, már épp fel akartam gyújtani!