OPEL VECTRA B

Amit igazán nehéz volt megszoknom az az autó hátulja, az is csak tolatásnál okoz gondot, idő kell megszokni/ráérezni, hogy meddig tart az autó hátulja. Egyébként az egész autó úgy ahogy van tetszik. Igazán dinamikus a motor, még négy személlyel is, kellően csöndes. Bár nekem direktszűrő van beszerelve, ami azért ad plusz hangot, de egyáltalán nem zavarót. A direktszűrővel sokkal harapósabban reagál a gázadásra is. Fogyasztására sem lehet panasz. Nem kell szégyent vallani, ha ezzel az autóval akar valaki megjelenni, igazán impozáns darab még ma is az utakon. Az autó kellően kényelmes, tágas, jó a rugózása, úttartására sem lehet rosszat mondani. Felfüggesztése hibátlan középút a kényelem és a sportosabb vezetést kedvelőknek is. De ami a legjobban tetszett benne, az a biztonság! Ez az autó megmentette az életemet!

Születési éve: 1980

Utastér:

Ülések:

Meghibásodás leírása: Egy alkalommal sikerült legyaláznom a kuplung tárcsát. Első sebességi fokozatban nagyon meghúzattam, mikor a hiba jelentkezett. Lehet már az előző tulajdonosnál megkezdődött a probléma és most ütközött ki. Egy márkakereskedésben kiemelő csapággyal együtt cserélték volna ki, kb 90.000 Ft-ért. Autószerelő barátom viszont 25.000-ből kihozta jó minőségű tárcsa választás mellett.Leírás: Igazi lerobbanásnak nem nevezném az esetet. Mikor megvettem az autót időnként leállt a motor, főleg lámpánál állva, de utána szó nélkül újraindult. A hiba oka az alapjárati motorban keresendő. A lerakódó korom okoz némi dugulást, és egy autószerelő egyszerű féktisztító spray-el fél óra alatt kitakarítja, és utána semmi gond.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 25000 Ft.