DAEWOO TICO

Amit szeretek benne hogy takarékos kis autó nagyon.Olcsó a fenntartása,olcsó hozzá az alkatrész.Ha valami nyűgje van azt jó előre jelzi.Amit nem szeretek benne (bár nem az autó hibája) lenézik mindenhol.Ami viszont már az autó hibája az hogy ha hidegben vagy melegben sokáig áll akkor indítás után jó pár percig magas fordulatszámon pörög.Másik gyengéje a kilincsek és az ablakok.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Elszakadt hazafele menet a kuplungbowden.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Tavaly télen zárlatos lett az akksim.Amint leállítottam már nem lehetett beindítani.Jött a tili-toli:)Még jó hogy 1edül is ment:))

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 40000 Ft. Leírás: Kuplung szett teljes cseréje,lakatolás 1 kis fényezéssel.

Visszatérő hiba leírása: Az első szerelő akihez jártam az volt olyan szives és régit újította fel,de mivel már átadás után is fura volt,így elvittem 1 hozzáértőhöz. Érdekes azonnal tökéletes lett.