SAAB 9-5

Tetszett a forma , de a szervíz és alkatrész ellátástól féltem nagyon. De nem bántam meg hogy ilyet szereztem, kicsi ráfordításból gatyába lehet rázni.Összeségében ez egy komoly autó..még ha sokan degradálóan is vélekednek erről a márkáról. Egyedi stílus, olykor elegáns olykor sportosnak tűnő forma..igazi sportzakós üzletembereknek való, egyéni autóra vágyóknak akár a tökéletes társ is lehet ennek a márkának a modelljei. Az autó arra hivatott hogy A-ból B-be és vissza vigyen a lehető legkomfortosabban,gond mentesen, modják h meghibásodik meg magától elromlik. Ez butaság , kicsit igényesebb a minőségi alkatrészekre a pontos szervízre ,de ez egy ilyen autó. Ha karban van tartva akkor egyikkel sincs baj, ha szét tekeri az ember az autót akkor ne csodálkozzon h tönkre megy. Az előző autóm egy MB W210 240 benzin volt,ütöttem vágtam és csak azokat cseréltem rajta ami szükséges volt. hozzá teszem nem szerettem ennyire mint a Saabomat. Én ezt csak ajánlani tudom! Szervízbe én csak Saab-Box,Saab-Rácz,vagy Saab-Sziki! mind a 3 cégnél nagyon korrektek és segítőkészek!

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: SID KIJELZŐ, EGR SZELEP,légtömegmérő

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Egr szelep-elkoszolódik, vagy pucolás, vagy bontott elfogadható áron vagy új aranyáron

Visszatérő hiba leírása: légtömegmérő, Egr-szelep 2x cseréltem